Робота в училищі

16 квітня 2015 року відбулось засідання обласної атестаційної комісії.

16 квітня 2015 року відбулось засідання обласної атестаційної комісії. Рішенням комісії майстрам виробничого навчання  Ушаковій Ніні Миколаївні та Дружинському Анатолію Івановичу підтверджені раніше встановлені педагогічні звання «Майстер в/н ІІ категорії», викладачу фізичного виховання Мезінову Миколі Павловичу підтверджено кваліфікаційну категорію «Викладач вищої категорії» та педагогічне звання «Старший викладач», викладачу української мови і літератури Логвіній Ірині Євгенівні підтверджено кваліфікаційну категорію «Викладач вищої категорії» та присвоєно педагогічне звання «Старший викладач».

Педагогічний колектив та адміністрація училища вітає колег з успішним завершенням атестації і бажає творчої наснаги та доброго здоров’я.

18 лютого 2015 року на базі ВПУС було проведено засідання обласної методичної секції педпрацівників ПТНЗ

18 лютого 2015 року на базі нашого училища Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області проведене засідання методичної секції викладачів та майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів області, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників з професій зварювального профілю, з теми «Роль інструкційно-технологічних карт у формуванні знань, умінь та навичок майбутніх кваліфікованих робітників».

Заступник директора з НВР Хиврич М.Є. розповіла учасникам засідання про перспективи та напрямки розвитку училища в сучасних умовах. Директор Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області Шаповалова Н.В. ознайомила присутніх з системою професійно-технічної освіти в державах Європи, з новими нормативними документами щодо організації навчально-виробничого процесу  та підвищення кваліфікації педагогічних працівників

 

 

Методист училища Кальянова Л.А. розкрила питання про систему роботи ВПУС м. Миколаєва щодо використання дидактичного забезпечення на уроках професійної підготовки, а саме: застосування інструкційно-технологічних карт у навчальному процесі як основи технічної грамотності майбутніх кваліфікованих робітників.

Викладач спецтехнології Котляр В.Е. поділився досвідом щодо застосування інструкційно-технологічних карток при виконанні лабораторних та лабораторно-практичних робіт на уроках спецтехнології, викладач Чугунова Т.Ф. – на уроках електротехніки.

Викладач Свінтак О.П. надала методичні рекомендації для виконання курсової роботи молодшими спеціалістами за спеціальністю «Зварювальне виробництво».

Викладач спецтехнології Лихачов С.М. ознайомив учасників секції з досвідом училища виконання дипломних роботи (або творчих робіт, що їх замінюють) з професій «Електрогазозварник» та «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних напівавтоматичних машинах».

 

                                        

Члени обласної секції відвідали та обговорили урок виробничого навчання Гандрабури І.В., майстра виробничого навчання Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва.

 

З метою реалізації зворотного зв’язку учасники засідання взяли участь у «круглому столі» з обміну досвідом за темою засідання.

Педагогічні працівники відзначили цінність отриманої інформації та прийняли рішення про формування збірника інструкційно-технологічних карт за темами навчальних програм предметів професійної підготовки і виробничого навчання.

 

Тиждень кухарів у Вищому професійному училищі суднобудування.

З 24.11.2014 р. по 01.12.2014 р. методичною комісією кулінарного профілю було проведено тиждень кухарів.

План проведення тижня 

Тиждень з професії «Токар»

  В квітні 2014р. в училищі проведено тематичний тиждень з професії «Токар», підготовлений  викладачем Мишеловою Наталією Володимирівною,  майстром виробничого навчання Шпаковським Валентином Сергійовичем разом  з учнем ІІ  та ІІІ курсів.

Тиждень розпочався уроком обміну досвідом, який проводила викладач вищої категорії Максимович Людмила Степанівна.

Цікаво та пізнавально пройшла інтелектуальна гра з учнями 261 групи «Я професіонал».

В рамках тижня проведено конкурс відео-презентації: «Моя група, моя професія». Кращими визнані роботи учнів 261 групи (Кельмана Павла, Луценка Володимира).

Завершився тиждень проведенням конкурсу професійної майстерності за професією «Токар» серед учнів ІІ-го  ІІІ-го курсів, який відбувся в два етапи:

– І етап теоретична частин

– ІІ практична частина

  Переможцями у конкурсі стали учні ІІІ курсу

Росошинський Андрій і Печериця Максим.

 

 

 

 

 

 

 

29 квітня було проведено День відкритих дверей

Виставка матеріалів методичних комісій

Семінар – тренінг

Профілактика та подолання синдрому

«професійного вигорання»

Проведення тижня професії

З 11.03.2014 по 14.03.2014 в училищі було проведено тиждень зварювальних професій

План

11.03.Виставка – конкурс плакатів на тему “Зварювання в моєму житті”

12.03.Виставка-конкурс рефератів. Відкритий урок на тему “Засоби боротьби зі зварювальними напругами та деформаціями” ( Афанасенко Г.М. гр. 521).

13.03.Проведення уроку популяризації професій електрогазозварника (Лихачов С.М. гр. 121).

14.03.Відкритий урок на тему “Електроди для ручного дугового зварювання” (Котляр В.Е. гр. 3).

Проведення тижня гуманітарно – суспільних дисциплін

З 24.03.2014 р. по 28.03.2014 р. було проведено тиждень гуманітарно – суспільних дисциплін

ПЛАН

24.03. Урок- практикум “Пасхальне диво писанка”. Вікторина “О рідне слово, хто без тебе я?”

25.03. Презентація посторів “Подорож до англомовних країн”. Урок-вікторина “Природа. Спорт. Здоровий спосіб життя”

26.03. Брейн-ринг “Україна – серце Європи”. Брейн-ринг “Друга світова війна”

27.03. Засідання круглого столу “Толерантність”

28.03. Підведення підсумків.

Майстер-клас компанії «Амвей» на базі ВПУС

Вивчаємо інноваційні технології

21 березня 2014р. на базі нашого училища представники компанії «Амвей»  провели майстер-клас, на якому продемонстрували багатоярусний спосіб  приготування блюд  та провели презентацію нової лінії посуду iCook™ зі сталі з антіпригарним покриттям.

Вони розповіли про інновації, які запроваджує названа фірма, завдяки яким можна економити електроенергію або газ, а також зберігати власний аромат, смак і поживні речовини м’яса, фруктів  і овочів.

Приготовлені блюда були запропоновані для дегустації.

Олімпіада з предмету «Електротехніка з основами промислової електроніки»

  14 березня 2014р. в училищі було проведено І етап обласної олімпіади з предмету «Електротехніка з основами

промислової електроніки»

           В олімпіаді взяли участь 24 учня групи 371 (майстер в/н Бистрова Л.Є.).

Учасникам були запропоновані тестові завдання та задачі.  Завдання вимагали від учнів продемонструвати набутий рівень знань, вмінь і навичок.