Засідання обласної методичної секції викладачів і майстрів виробничого навчання громадського харчування та ресторанного сервісу

20 лютого 2014 року на базі нашого училища відбулось засідання обласної методичної секції викладачів і майстрів виробничого навчання громадського харчування та ресторанного сервісу «Урок як основна форма організації навчально-виробничого процесу в ПТНЗ».

Відкрив засідання Глазачев Ю.Б., директор училища, який привітав учасників засідання і ознайомив присутніх з історією та перспективами розвитку училища.

Під керівництвом Філіппової М.Г., майстра виробничого навчання Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва, учениці першого курсу Пихтіна Надія та Гончарова Людмила провели для бажаючих майстер-клас з карвінгу.

Далі учасники засідання в ході інтерактивної бесіди визначили основні форми, методи та структуру проведення сучасного уроку.

Майстер-клас із застосуванням інноваційних виробничих технологій при формуванні виробів з дріжджового тіста на уроках виробничого навчання з професії «Кондитер» для присутніх провела Фіц С.П., майстер виробничого навчання.

Про переваги і недоліки використання кейс-методу на уроках виробничого навчання розповіла учасникам засідання Тарасова Р.О., майстер виробничого навчання Кривоозерського професійного аграрного ліцею.

Дуюн Т.В., майстер виробничого навчання Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва поділилась досвідом проведення бінарних уроків з професії «Кухар».

Також педагогічні працівники обговорили основні питання підготовки до обласного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Кухар», який заплановано провести 11-12 березня 2014 року.