Відзначення свята День матері у Вищому професійному училищі суднобудування

15 травня в Україні відзначають Міжнародний день сім’ї та Дня матері,  тому 15 травня до Вищого професійного училища завітали    багатодітні матусі та батьки,які працюють в «Морському спеціалізованому порту Ніка-Тера», а також  батьки   учнів ВПУС.

На свято в училище  завітали  почесні гості: Голова Корабельної районної державної адміністрації Цуканов Олександр Миколайович, Голова товариства «Морський спеціалізований порт Ніка-Тера» Гайду Олександр Васильович та заступники начальника порту – Боровіков Геннадій Миколайович, Петров Анатолій Георгійович.

Всіх присутніх привітав зі святом матері   директор  ВПУ Суднобудування Глазачев  Юрій Борисович.

Глава адміністрації Корабельного району Олександр Миколайович  Цуканов звернув увагу, що раніше великою кількістю дітей в сім’ї нікого не можна було здивувати , а сьогодні це – рідкість. За словами голови товариства « МСП Ніка – Тера » Олександра Васильовича Гайду, День матері та День сім’ї – найбільш зворушливі свята . Тому від імені нашого колективу вітаю всіх з цими святами. Бажаю терпіння і наполегливості у вихованні дітей , зміцнення сімейних традицій. Ви зрощує майбутнє покоління нашої країни. Це найголовніше. Спасибі вам за ваш нелегкий труд. Також керівник «Ніка-Тери» разом із заступниками  Геннадієм Миколайовичем  Боровиковим  та Анатолієм Георгійовичем  Петровим вручили восьми багатодітним сім’ям, які працюють на «Ніка-Тері», а також дев’яти сім’ям, чиї діти навчаються в училище суднобудування, подяки та цінні  подарунки. До привітань приєдналася і школа № 1 ім. О. Ольжича, театральний колектив якої показав виставу, присвячену 200-річчю Тараса Шевченка.